תשלום ביטוח לאומי

חשבון הבדיקה מקבל מס שכר והכנסות אחרות ומחלק הטבות לתשלום הוצאות אחרות. בשנים עם הכנסה נמוכה, החשבון השוטף נכנס לחשבון חיסכון כדי לשלם את ההטבות במלואן.

הטיעון העיקרי לעיכוב

הוא להבטיח הטבה חודשית גבוהה יותר שתעזור לך להיגמר הכסף בגיל מבוגר. אם תגיש בקשה לפנסיה בגיל 62 ותקבל את ההטבות שלך בגיל פרישה מלא, הביטוח הלאומי יחשוב את הקצבה החודשית שלך. התחזיות הנוכחיות מצביעות על כך שלקרן הנאמנות התומכת בהטבות פנסיוניות נגמר הכסף עד שנת 2033, שנה לפני תחזיות הדוח לשנת 2020.

ההטבה המקסימלית שגמלאי בודד יכול לקבל

היא 3,148 $ לחודש לאחר הגשת ביטוח לאומי בגיל פרישה מלא (FRA) בשנת 2021. זהו הגיל שבו אתה זכאי ל -100% מההטבה שלך על סמך הרווחים שלך הִיסטוֹרִיָה. ההטבה המוחלטת שאדם יכול לקבל לחודש בשנת 2021 היא 38.95 $, כלומר אם תגיש בקשה בגיל 70.

סכום ההטבה שלך כפוף למס

המחושב על בסיס ההכנסה שלך. החלק החייב במס של הטבות הביטוח הלאומי, כולל ההכנסה שלך, משמש לחישוב חבות המס שלך שתלויה הן בהכנסתך והן בהטבות הביטוח הלאומי שלך בשנת המס. סכום בדיקת ההטבה שלך תלוי בהכנסה החודשית הממוצעת (AIME) הממוצעת במהלך 35 שנות ההשתכרות הגבוהות ביותר שלך, הגיל שבו אתה מתחיל לקבל הטבות.

אין תקרת הכנסה על כמה מההכנסה שלך ניתן לקחת בחשבון בעת חישוב ההטבות שלך

כך שזה לא נחשב לחישוב ההטבה שלך ואינו כפוף לביטוח לאומי. אם אתה עובד שנה שלמה מעבר לגיל הפרישה המלא ועדיין מקבל קצבאות, הביטוח הלאומי מנכה 1% מקצבת העובד (עד 2% אם הרווחת מעל תקרת סוף השנה של 15,120 $ בשנת 2013). מיד עם התבגרותם, מינה הביטוח הלאומי את העובדים הנכים כ"גמלאים ", וסכום הקצבה החודשית של הפרט נותר ללא פגיעה.

סכום ההטבות החודשיות להן זכאי עובד תלוי בהכנסתו של העובד ששילם מס FICA ו- SECA ובגיל בו מתחיל הגמלאי לקבל קצבאות

בשנת 2020, ילדים מתחת לגיל 22 שירוויחו לא יותר מ -1,260 $ לחודש, יהיו במצב רפואי הגורם לנכות תפקודית חמורה שצפויה להימשך 12 חודשים או יותר או כתוצאה ממוות של בן או בת זוג. -בן זוג מתחת לגיל 62 על מנת לתבוע הטבות. בן הזוג או הילדים חייבים להמתין עד שהעובד יתחיל לתבוע אותם לפני שהם יכולים לתבוע הטבות משפחתיות.

ההטבה שלך נקבעת לפי ההכנסה הממוצעת שלך לכל החיים

אם כי אנשים שמרוויחים יותר ממך בזמן העבודה יכולים לקבל בדיקת נכות גדולה יותר. 6 מיליון איש, כולל 3.7 מיליון אלמנות ואלמנות קשישים ו -1.9 מיליון ילדים, מקבלים הטבות שכול בסך הכל 6 מיליון איש. סכום קצבאות השאירים תלוי בהכנסה הממוצעת של העובד שנפטר (מותאם לאינפלציה), בבני משפחתו של העובד שנפטר שהוסמך לביטוח לאומי וביחסים עם העובד.

אם התחלת לגבות הטבות במאי 1997 ואילך וקיבלת הטבות ביטוח לאומי (SSDI) או ביטוח משלים (SSI)

הטבות שלך ישולמו ביום השלישי בחודש אלא אם כן יום זה חל בחג ציבורי. או סוף שבוע, אך במקרה זה, תקבל את ההטבות שלך ביום העבודה. אם אינך נכנס לאחת הקטגוריות למעלה, ההטבה שלך תתקבל ביום רביעי השני של כל חודש (אלא אם כן יום ההולדת שלך חל ב -1 או 10). עובדים יכולים לדחות את קבלת ההטבות עד לפנסיה בגיל 55 אם הם יגדלו בשני שלישים אחוז אחד בחודש. המשמעות היא שמי שמלאו לו 62 שנה בשנת 2021 ירוויח 66 שנים ו -10 חודשים, מה שמזכה אותו בהטבה חודשית של עד 1,000 דולר בשלב זה. ההחלטה לקבל קצבאות בגיל 62 מפחיתה את גמלתה החודשית מ -292 דולר ל -708 דולר ומאריכה את כיסויה, כך מסר מינהל הביטוח הלאומי.

אנו משתמשים בממוצע של רווחי המדד הגבוהים ביותר שלך במשך 35 שנים כדי לחשב את קצבאות הפנסיה המלאות שלך. אם אתה בקבוצת הגיל שיכולה לתבוע הטבות עד 2%, תהיה פטור ממס הכנסה ורמת הסף תשתנה לצמצום של 1% מהקצבה שאתה מקבל כרגע.

עם חשבון SSA מקוון בשם הביטוח הלאומי שלי

עובדים יכולים לעצב תרחישים שיעזרו להם להבין את ההשפעה של הטבות חודשיות כאשר הם עובדים שנה נוספת או מעכבים את הפנסיה. ניתן לבצע תשלומים באמצעות הפקדה ישירה לחשבון בנק ולהודיע אם לא ניתנים החזרים ושירותי הבנק.

כל שנה מקבלי קצבאות ביטוח לאומי והטבות ביטוח לאומי משלימות המקבלות תשלומי פנסיה ונכות מקבלים עלות שנתית אוטומטית של יוקר המחיה (COLA)

כדי לשמור על כוח הקנייה שלהם ולהתעדכן בעליית המחירים הידועה כמו אינפלציה. בהסתמך על ידי הנציג ג'ון גאראמנדי (קליפורניה), שהציג את חוק COLA הוגן לשנת 2021, הוא דוגל בכך שההטבות יתבססו על מדד המחירים לצרכן לקשישים (מדד המחירים לצרכן), אשר מודד את הרגלי ההוצאה של עובדים עירוניים ואמצעים. אינפלציה, ולא הבסיס המוגבר של COLAs.