תשלום ביטוח לאומי לשוהים בחול

מבחן העבודה הזרה חל על אנשים המתגוררים בחו"ל ומשלמים הטבות לאנשים אחרים הזכאים לנכות, שכירים או עצמאים בארצות הברית מעבר לגיל הפנסיה המלא שלהם ושאינם מכוסים על ידי מערכת הביטוח הלאומי האמריקאי.

אינך צריך להיות אזרח אמריקאי

כדי להיות זכאי להטבות ואין שום דבר שמונע ממך להישאר שישה חודשים קלנדרים מלאים בארה"ב אם אתה עומד בתנאים מסוימים בזמן שאתה גר במדינה עם הסכם טוטאליזציה. מספיק זמן שהושקע במערכת בכדי להעפיל לתכנית הביטוח הלאומי שלה מספיק כדי להתאים לאחת מתוכניות הביטוח הלאומי במדינה, והמדינה משלמת את חלקה מההטבות הפנסיוניות שהעובד מרוויח. הטבות חלקיות מבוססות על נתח העבודה שנעשה במדינות עם הסדרי טוטאליזציה לביטוח לאומי.

לאזרחים ממדינות אחרות המקבלות הטבות יש מגבלה על משך הזמן שהם עשויים לקבל הטבות בארצות הברית

חלק מאזרחים שאינם אמריקאים ואזרחים באחת המדינות הרשומות במערכת הביטוח הלאומי (למשל קובה, אוקראינה, צפון קוריאה ווייטנאם) אינם זכאים להטבות לאחר שהייה בחו"ל במשך שישה חודשים רצופים. ההגבלות מסובכות יותר, אך פרסום הביטוח הלאומי "התשלום שלך בזמן שאתה מחוץ לבריטניה" מסביר בפירוט את המגבלות שאליהן כפופים אזרחי מדינות בודדות.

באופן כללי

גולים יכולים לקבל תשלומי ביטוח לאומי במהלך שהותם בחו"ל, אך בדומה להיבטים רבים של מס היוצאים בארה"ב, הדבר תלוי באזרחותך, במעמד המגורים ובהסכמתך לחיות בארצות הברית או במדינה שבה אתה מתגורר. אם אתה אזרח באחת המדינות בהן תוכל לקבל את ההטבות שלך בזמן שאתה גר מחוץ לארה"ב, אתה עשוי לקבל גם קצבת פרישה וביטוח לאומי. אזרחים שאינם אמריקאים יכולים להשתמש בכלי סינון התשלומים של מינהל הביטוח הלאומי כדי לקבוע אם הם זכאים להטבות מחוץ לארה"ב. אזרחים אמריקאים ברוב המדינות, אך לא בכל המדינות מחוץ לארצות הברית, יכולות לקבל הטבות (אך ללא הכנסה ביטחונית נוספת (SSI)).

אזרח אמריקאי הזכאי להטבות SSD יכול להמשיך לקבל הטבות כשהוא חי מחוץ לארה"ב

גם אם המדינה שאליה לא מועברים ההטבות. כלי מיון התשלומים של מינהל הביטוח הלאומי יכול לעזור לקבוע אם אתה זכאי להטבות מחוץ לארצות הברית. עם זאת, באופן כללי אם אתה אזרח אמריקאי תוכל לקבל קצבה, נכות ושארים כל עוד אתה עומד בקריטריוני הזכאות הרגילים. אם אינך אזרח אמריקאי, תוכל עדיין לדרוש הטבות בזמן שאתה גר במדינה שבה אתה מקבל תשלומים.

אם אתה במדינה מסוימת

כגון קובה, צפון קוריאה או הרפובליקה הסובייטית לשעבר, ההטבות שלך ללא תשלום ישולמו לך ברוב המקרים כאשר תיכנס למדינה שאליה נשלחו התשלומים. אם אתה אזרח באחת מ -23 המדינות עם הסכמי ביטוח לאומי עם ארה"ב (מדינות אלה מפורטות בעלון לעיל) תוכל לקבל הטבות בכל מקום בעולם, אך אזרחי ארה"ב כפופים לאותן הגבלות כפי שתואר לעיל. בהנחה שאתה עובר ממדינה למדינה שיש לה הסכם הפקדה ישירה בינלאומית עם ארצות הברית, לא אמור להיות לך בעיה לקבל את ההטבות שלך.

אם אתה אזרח ארה"ב ומתגורר בחו"ל

ההטבות שאתה מקבל כפופות לאותן תשלומי מס כמו כל תושבי ארה"ב. אם אינך אזרח באחת המדינות בעמודים חמישי ושש בחוברת זו, תוכל עדיין לקבל הטבות בארה"ב, אך בדרך כלל הן נפסקות אם אתה נשאר במדינה אחרת יותר משישה חודשים. אינך יכול לקבל הטבות במדינה באיחוד האירופי אם אתה הופך להיות מובטל ועובר למדינה אחרת באיחוד האירופי כדי לחפש עבודה כאשר רשויות הביטוח הלאומי מחליטות באמצעות מערכת הביטוח הלאומי אם אתה מכוסה בביטוח בריאות או בקצבת משפחה.

בשל בעיות רגולטוריות

מדינות זרות רבות דורשות מאנשים פרטיים לשלם למערכות הביטוח הלאומי שלהם כדי לכסות הטבות שהם מקבלים בחו"ל. לדוגמה, אם אזרח אמריקאי עובד במדינה עם הסכם טוטאליזציה, הוא לא צריך לעבוד מספיק כדי להיות זכאי להטבות רווחה במדינה ההיא בארצות הברית. עם זאת, אם גולה עובד פחות מ -40% (או רבע) מהביטוח הלאומי בארה"ב ותורם לתוכנית חברתית מקבילה במדינה אחרת, הוא יכול לקבל הטבות מביטוח לאומי ופנסיה.

בן או בת הזוג NRA שלך עשויים לקבל הטבות הישרדות אם

הוא אזרח במדינה מסוימת ומתגורר במדינה עם הסכם ביטוח לאומי אמריקאי או אם בן / בת הזוג שלך גר לפחות חמש שנים בארה"ב. בעל מערכת יחסים משפחתית. הרוויח אשראי עבודה של SSA במדינה אחרת אם אין לך מספיק אשראי בכדי לקבל זכאות לפנסיה בגלל עבודתך בארצות הברית. חלק מהגולים שוכחים שאזרחי ארה"ב שעובדים בחו"ל ואינם מודעים להטבות שהם מקבלים בחו"ל דורשים תשלומי ביטוח לאומי.

היוצא מן הכלל היחיד

הוא שאזרחי המדינות הבאות יכולים לקבל הטבות עבור תלויים וניצולים. אם אינך רשום לחלק א 'מבלי לתרום, אינך יכול לבטל את הסכמתך להטבות ביטוח לאומי מבלי לשלם את קצבת הביטוח הלאומי החודשי ואת קצבאות הנכות ולבקש ולשלם חלק א' גולים אמריקאים הזקוקים לעזרה בהגשת מסים בארצות הברית. מדינות ומחוצה לה, תשלום מסים בחו"ל, תשלום זיכויי מס בחו"ל ונושאי ביטוח לאומי אחרים המשפיעים על אזרחי ארה"ב המתגוררים בחו"ל צריכים ליצור קשר עם Expat Tax CPA, המספקת שירותי מס בינלאומיים.