קצבת ילדים

למדינות עשירות רבות אחרות, כמו בריטניה וקנדה, יש גרסאות של קצבת ילדים, בהן מתבצעות תשלומים במזומן קבועים למשפחות על סמך מספר הילדים במשק הבית. על ידי הצגת מספר בדיקות הנוגעות לילדים, החוק הנוכחי מונע מילדים מסוימים להשתמש ב- CTC ומונע אותם מהטבות CTC. ילדים כקבוצה הם הפגיעים ביותר והרוב הסיכויים להרוויח מקצבת ילדים, ולכן זהו כלל להוציא אותם מזכויות.

קצבת ילדים (CCB) בקנדה

היא תשלום חודשי ללא מס למשפחות זכאיות כדי לסייע להן לכסות את עלות גידול ילדים מתחת לגיל 18. שווי גמלת הילד, בדוגמת קצבת הילדים בקנדה, גבוה יותר עבור נמוך יותר -משפחות הכנסה (עד 22,000 $ לשנה) ומתחיל לפוג, כלומר הוא מכוון יותר למשפחות בעלות הכנסה נמוכה. קצבת ילדים או קצבת ילדים היא תשלום ביטוח לאומי המשולם להורים או לאפוטרופוסים של ילדים שהם בני נוער או צעירים במקרים מסוימים.

אחת הדוגמאות הבולטות

היא קצבת ילדים קנדית, שיושמה כאחת מכמה צעדים שמטרתם להפחית את שיעור העוני בקנדה עד שנת 2030. היא הקיצונית ביותר עבור משפחות בעלות הכנסה נמוכה המקבלות קצבה של 4,000 $ לילד בשנה. (4,800 $ לילד הצעיר ביותר). אנשים מקבלים גם קצבה משפחתית וגם קצבה משפחתית, ומקובל לספור את שניהם כמעין קצבת ילדים. גמלת הילד (שר לינאי) משולמת להורים לילדים בגילאי 16 עד 18 כאשר הם עוסקים בחינוך, הכשרה מלאה או בעלי מוגבלות.

הטבות מורחבות להורים שמשלמים על טיפול בילדים

משפחות המרוויחות עד $ 125,000 $ יכולות לדרוש מחצית מההוצאות הראשונות של טיפול בילדים ב -16,000 דולר. על ידי רפורמה באשראי מס ילדים, היא דומה להטבת הילדים בקנדה: משפחות יכולות לגשת לאשראי מרבי של 480.3 $ לשנה עבור הילד הצעיר ביותר (0-5 שנים) ו- 40.53 $ לשנה עבור ילדיהם הגדולים (6-17 שנים). ממאי 2021, משפחות קוריאניות עם ילדים בגילאי 0-7 יקבלו 100,000 Win לחודש בהעברות במזומן לממשלת קוריאה בחשבון הבנק של הוריהן.

כזיכוי מס להחזר חד פעמי ששווה עד ל -3,600 $ לילדים בגילאי 6 עד 3,000 לילדים גדולים יותר עד גיל 17

הקונגרס דרש ממס הכנסה לשלם את האשראי מראש למשפחות – המכונה קצבת ילדים – שיגיעו כתשלומים חודשיים ישירים, כגון 300 $ לחודש עבור ילד מתחת לגיל 6. האשראי להחזר ילדים וילדים לשנת 2013 יחליף את זיכוי מס הכנסה על ידי אשראי ילדים בסך 2,400 $ לילד, שידרג בהדרגה את ההכנסה. זיכוי המס החדש והנדיב יותר למשפחות עם ילדים. יהיה נדיב יותר מהזיכוי הקיים למס ילדים (CTC) אך יהיה כפוף לדרישות הכנסה מינימליות ומגבלות אחרות שיגדילו את הסכום המיועד לזיכוי מס ילדים על בסיס חודשי או חודשי.

ב -3.5 דולר טריל הצעת תקציב האריה שפורסמה ביום שני

הדמוקרטים הורו לוועדות הסנאט להשקיע טריליוני דולרים בחיזוק רשת הביטחון הסוציאלי ותוכניות ושירותים משפחתיים כגון הרחבת האשראי למס ילדים, הטבות טיפול בילדים להורים עובדים, חינוך לגיל הרך בחינם ועוד. רייצ'ל ווסט, מליסה בוטאץ 'ורבקה וואלה מהמרכז להתקדמות אמריקאית מתכננות להפוך את זיכוי המס להחזר במלואו, לבטל את דרישת ההכנסה, להתאים את האשראי לאינפלציה ולתת לכל משפחה עם ילד מתחת לגיל זיכוי מס חודשי של $ 125 לחודש. , או 1,500 $ לשנה. ההצעה, שיש לה השפעה רבה יותר על שיעורי העוני ותמיכה רחבה יותר בשני החדרים של חוק המשפחה האמריקאית (AFA) מהצפוי, תעלה את ערך האשראי לילדים ל -3,600 דולר בשנה לילדים צעירים יותר ו -3,000 דולר לשנה לילדים גדולים יותר, להפוך את האשראי להחזר ולהפיץ אותו באמצעות הטבות ילדים מבוססות.

לראשונה מאז רפורמות הרווחה של קלינטון

הטבות כספיות גדולות כגון זיכוי מס ילדים (CTC) יתמכו בילדים הגדלים במשפחות בעלות הכנסה נמוכה, גם כאלה ללא קשר לשוק העבודה הפורמלי. זיכוי מס הכנסה הוא עזר העבודה העיקרי בקוד המס בצורת מזונות ילדים לעובדים עם ילדים, אך הוא מציע מעט תמיכה בעובדים חסרי ילדים – סוגיה שהנשיא ברק אובמה ופול ראיין מציעים לטפל בה ככל שההטבות עולות. בעוד משקי הבית מביאים ילדים נוספים. לדוגמה, הרחבה וחיזוק ה- CTC והגמלת הילדים החודשית המתוארים בחוק המשפחה האמריקאית יעלו ארבעה מיליון ילדים מעוני ויפחיתו את עוני הילדים ב -52% לילדים שחורים ו -41% לילדים היספנים – שני צעדים משמעותיים בכיוון הנכון. .