המרכז האקדמי למשפט ולעסקים

המכללה לחקר משפטים ומינהל עסקים (RAMAT-GAN) נוסדה כארגון ללא מטרות רווח לחנך סטודנטים להפוך לאנשי עסקים, עורכי דין ועורכי דין מוסמכים. אנו מאמינים שתכנות המרכזים הוא דוגמה להזדמנויות ייחודיות ומצטיינות שמציע בית הספר למשפטים ועסקים של בית הספר למשפטים ועסקים.

מרכז דיוויד ג'יי בק למחקר משפטי

כתיבה וערעור, מספק בסיס מצויין למחקר משפטי, הצגה בעל פה, טיעון בעל פה וכתיבה משפטית לסטודנטים בבית הספר למשפטים באוניברסיטת טקסס. התוכנית למשפטים ועסקים מציעה הזדמנויות לכל סטודנטים למשפטים. התוכנית למשפטים ועסקים של ג'ון וו. גלין ג'וניור בונה גשר בין לימודי משפטים לבעיות אמיתיות של עסקים ופרקטיקה משפטית על ידי שילוב ניתוח כלכלי ומשפטי בכיתות בית הספר למשפטים ומכינה את התלמידים לשרת את לקוחותיהם הפוטנציאליים מהיום הראשון.

סטודנטים המעוניינים במשפטים ועסקים צריכים לשקול את תוכניות ה- JD והתואר ה- MBA המשותף של אוניברסיטת הרווארד

תכנית תיק עבודות לתארים מתקדמים של מדעי פרשת המים תוכנית משולבת של תיקי בוגרי מדעי המים מציעה לבוגרי בית הספר למשפטים של אוניברסיטת טקסס את האפשרות להשלים את לימודיהם הנוכחיים עם לימודים בין -תחומיים של תחומי קו פרשת המים. באתגר זה טוענים התובעים כי פקודות הכלא, התיקונים והחוקים פוגעים בזכויות האסירים, שכן העברת כוח הכלא בפועל לחברות פרטיות מעוררת חשש כי זכויות בתי הכלא הפרטיים נפגעות במידה רבה יותר מזו של בתי הכלא הממלכתיים.

בנוסף לכפיפות כוחות הביטחון של מדינת ישראל לשלטון הנבחר

אחד מסימני ההיכר של המעצמה הגדולה המופעלת על ידי הרשות המבצעת בישראל הוא הכוח שהעניקו לה המשטרה, הציבור התובע ושירות העונשין הישראלי לאכוף את הוראות המשפט הפלילי הישראלי. בית הספר למשפטים מוקדש לחינוך סטודנטים נגד עונש מוות. המרכז למשפט ועסקים מקדם מחקר ולומד מגוון נושאים בממשק של משפטים, עסקים וכלכלה.

המכללה למשפטים ועסקים נוסדה על ידי חברי הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 1995

לא יותר מארבע שעות של קורסי הסמכה לדיני עסקים הנלמדים במסגרת תוכנית מכללת FSU אוקספורד יחשבו. לקראת הדרישות. המרכז למשפט עסקים, המרכז למשפט ומדיניות בינלאומית ומרכז המשפט והאחריות החברתית נותנים מענה לצרכים עולים ממגוון תחומים משפטיים, מארחים אירועים, מקלים על העבודה, עורכים מגוון פרויקטים מחקריים מרגשים ועוד.

הסטודנטים שלנו מקדמים חינוך, צדק וגישה לילדים הפגיעים ביותר בניו יורק במכון החינוך והמדיניות של ניו יורק באמצעות ייצוג ישיר, הסברה ורפורמה במדיניות.

לדוגמה, קורסי הגבלים עסקיים משפרים את ההבנה של מיזוגים, הסכמי הפצה אנכיים ואינטראקציות שוק אחרות. הלאמה והפרטה קיימות גם במסגרת חוק היסוד. מועמדים עם ציון ממוצע של 3.3 מקבלים את תעודת הכבוד למשפט עסקים.

המכון למדיניות חוקי החינוך של ניו יורק מגיב לתקופה של אובדן למידה חסר תקדים בקרב סטודנטים בניו יורק. המכללה מציעה אופציה דו-מסלתית לסטודנטים הלומדים לתואר LL.B ארבע שנים.