המכללה למשפט ועסקים רמת גן

התכניות שלנו מציעות לסטודנטים גישה לקורסים קצרי טווח להעשרת קריירה במשפטים, עסקים וניהול בשיתוף עם ליגת הקיסוס ומוסדות יוקרתיים אחרים ברחבי העולם, כולל הרווארד בבריטניה, אוקספורד בבריטניה, אוניברסיטת קאסל בגרמניה ורבים אחרים. בגישה גלובלית אנו מבינים את חשיבות ההתמודדות עם השווקים הגלובליים ומספקים סיורי לימוד לסטודנטים בסין ובהודו, כמו גם תוכניות לטווח קצר ברחבי העולם.

המכללה למשפטים ועסקים מציעה מגוון תוכניות בינלאומיות המספקות לסטודנטים את הכלים הדרושים לקריירה מקצועית מוצלחת

המכללה היא בית ספר למנהל עסקים עם תוכניות ממוקדות סטודנטים המשלבות למידה חווייתית, פתרון בעיות גלובאלי וחשיבה ביקורתית עבור הדור הבא של מנהיגי עסקים.

בית הספר למשפטים ועסקים ישראליים יוצאי דופן

המכללה למשפטים ועסקים (CLB) ממוקמת ברמת גן הסמוכה לתל אביב ומונה אוכלוסיית סטודנטים של יותר מ -2,000 סטודנטים. האוניברסיטה מציעה קורסים במשפטים, במנהל עסקים וחשבונאות, המציעים לסטודנטים השכלה וניסיון מעשי באיכות גבוהה. בית הספר מקדם זכויות אדם ומשרת את הקהילה הסובבת באמצעות המרפאה המשפטית שלו, תוכנית החונכות ועתירות לבית המשפט העליון בנושאי צדק חברתי.

המכללה למשפטים ועסקים (CLB) רמת גן גאה שיש את בוגרי השכר הגבוה ביותר בישראל

שביעות רצון הסטודנטים הגבוהה ביותר וקשרים בינלאומיים חזקים. בית הספר מציע את האפשרות ללמוד בסביבה רב -לאומית מגוונת עם מורים דו -לשוניים, תכנית לימודים ומגוון סטודנטים, המאפשרים לך להשלים את התואר הראשון ולהרגיש בבית.

המכללה מציעה אופציה דו-מסלתית לסטודנטים הלומדים לתואר LL.B ארבע שנים

בוגרים יכולים להגיש בקשה להתקבל לתכנית JD בבית הספר למשפטים באיווה, המדורג באופן קבוע על פי דו"ח US News'World בין 30 בתי הספר למשפטים המובילים בארה"ב. אנשי האקדמיה של רמת גנס קשורים למוסדות אקדמיים ברחבי העולם.

כדי להפוך את התלמידים שלנו למודעים לחשיבות ההשתלבות בשווקים הבינלאומיים והעולמיים שבהם מתחרים כישוריהם, CLB יצרה מגוון תוכניות מיוחדות בתחום העסקים והמשפטים, כולל תואר כפול ייחודי במשפטים ובמינהל עסקים. נלמד באנגלית. נתמך על ידי יזמים ואנשי עסקים מהתעשייה, אנו משמשים גם משאב ליוזמות הזנקת סטודנטים. כמו כן, ראויה לציון התכנית המשפטית הבינלאומית שלנו לדוברי אנגלית, המציעה לימודי שותפות בישראל ומספקת גישה לכל האמור לעיל ולתכונות אטרקטיביות רבות אחרות.

CLB היה המוסד האקדמי הישראלי הראשון שהגיש בקשה לקורס משפט וכלכלה באנגלית לארבע שנים בפני מועצת ההשכלה הגבוהה בישראל

זו השנה השלישית ברציפות, המכללה למשפטים ועסקים (CLB) דורגה על ידי התאחדות הסטודנטים בישראל כתוכנית ההכשרה הטובה ביותר לאיכות ההוראה ושביעות הרצון הכוללת. בכוונת CLB להציע תואר כפול במשפטים וכלכלה, תוכנית עילית שמטרתה למשוך סטודנטים בינלאומיים מחו"ל ומחוצה לה.

פרנסס ראדיי היא פרופסור למשפטים ומנהלת התואר השני בבית הספר למשפטים חיים סטריקס בראשון לציון, ישראל, שם היא מנהלת את מרכז קונקורד לשילוב משפט בינלאומי בישראל.

האקדמיה הבינלאומית לחקר משפט במשפחות (IASJF) שמחה להודיע כי הסימפוזיון הבינלאומי לשלוש עשרה בנושא פגיעות במשפחה יתקיים ביום רביעי וחמישי

27 ו -28 באוקטובר 2021. הסימפוזיון מתקיים על ידי המכללה למשפטים ועסקים ברמת גן, ישראל. תחרות על בתי ספר למשפטים שיגברו על כתב העת European Journal of International Law.

קיומה של מכללה למשפטים ופרופיל עסקי אינו מעיד בהכרח על קשר עסקי או פרסומי מכל סוג שהוא

אך RELSCI היא פלטפורמה עוצמתית לזיהוי הזדמנויות עסקיות וקשרים קשורים שיכולים לקדם את הקריירה שלך ברמת בית ספר למשפטים בגן. רק בית הספר למשפטים של אוניברסיטת קולומביה ובית הספר למשפטים של אוניברסיטת ג'ורג'טאון יצאו טוב יותר בכתב העת המכונה כתב העת למשפט, אתיקה וזכויות אדם. מרפאת Hias לזכויות מהגרים בבית הספר למשפטים של בית הספר למשפטים ברמת גנס מייצגת 11 ארגונים לא ממשלתיים ישראלים המגינים על זכויות נשים וילדים, והגישו אמיקוס קוריה (ידיד בית המשפט העליון הישראלי) בטענה כי חוק התשלומים במדינה, שמעכב 20% המשכורות של מבקשי המקלט כתמריץ לעזוב גורמות נזק חמור.