איך יודעים האם יש מסחר בבורסה היום

מחיר המניה הנסחרת בפגישה מחוץ לשעה אינו משקף את מחיר המניה במהלך שעה "רגילה" בין סיום מפגש מסחר רגיל לתחילת המסחר הרגיל ביום העבודה הקרוב. המשמעות היא שאם מחיר המניה עולה מחוץ לשעות המסחר אך יורד עם פתיחת המסחר הרגיל, שאר השוק יכול להצביע על המחיר הזה. כתוצאה מכך, המניה תוכל לרדת ולעלות בשעות החופש כאשר המסחר הרגיל יתחדש למחרת.

בשל פעילות המסחר המוגבלת

המניות כפופות לתנודות מחירים גדולות יותר ולמרווחים גדולים יותר במהלך שעות הפתיחה המורחבות מאשר בשעות השוק הרגילות. המסחר המקדים מאפשר קפיצה מוקדמת בתגובה לאירועי חדשות באירופה ובבריטניה – ההיקף המצומצם יכול לספק תפיסה מטעה לגבי חוזק או חולשת המניה. מניות עם פעילות מסחר מוגבלת הן המקום בו תמצא את תנודות המחירים הגדולות ביותר שתראה בשעות המסחר הרגילות.

במהלך ההשקעה שלך, אתה עשוי לגלות שמחיר ההתחלה של מניה אינו תואם את מחיר הסגירה של המניה בפגישת המסחר הקודמת. המסחר הרגיל במניות עשוי להסתיים בשעה 13:00 בחג.

משקיעים יכולים לסחור במניות בשעות בהן הבורסה סגורה

עסקאות אלה, הידועות גם בשם מסחר לאחר שעות העבודה, מאפשרות לך לקנות ולמכור מניות לאחר סגירת המסחר. מצד שני, מכירה מוקדמת מתרחשת לפני פתיחת השוק בשעות שעות המסחר המורחבות.

אם אתה רוצה להשיג יתרון במסחר במניות

מקום שבו תוכל לסחור בשעות קדם ואחרי המסחר הוא מקום מצוין להתחיל בו. חשוב לדעת מתי בורסות אחרות ברחבי העולם פתוחות למסחר, במיוחד אם ההשקעות שלך הן בינלאומיות. תנועות השוק העיקריות הן בבורסה האמריקאית, בבורסה בניו יורק (סימול: NYSE) ובנאסד"ק (NASDAQ: NASDAQ) במהלך פגישות מסחר קבועות.

אולי שמעת את המילה 'בורסה'

אך בורסה היא השוק בפועל בו נסחרות מניות החברה. בקיצור, משקיעים קונים ומוכרים ניירות ערך (מניות בחברות בודדות) בבורסה באמצעות קרנות הנסחרות בבורסה (תעודות סל). זהו סך כל המניות שנסחרות או קונות בבורסה.

מסחר במניות כולל רכישה ומכירה של מניות בניסיון לתזמן את השוק

שוקי המניות יכולים להיות שוק פיזי כמו הבורסה בניו יורק או הבורסה האמריקאית, או שניתן לסחור היום בניירות ערך באוסף של פלטפורמות מסחר. אפשר לדמיין את שוק המניות כבית מכירות פומביות בטוח ומוסד שבו קונים ומוכרים מנהלים משא ומתן על מחירים ומבצעים השקעות.

תחשוב על מסחר בבורסה כמכירה פומבית שבה משקיעים מכרזים מניות שמשקיעים אחרים מוכנים למכור. מצד שני, אם יותר משקיעים ימכרו מניות ממה שהם קונים, מחיר השוק יכול לרדת.

מחיר המניה משתנה בבורסה מדי יום בהתאם לכמה מניות מבוקשות ומוצעות בכל זמן נתון והשוק מעריך חברות על סמך הביצועים שלהן בעתיד

המשקיעים סוחרים במניות לאחר מחקר מקיף ומקדישים שעות מדי יום לתצפית בשוק. הם משתמשים במדדים כדי למדוד את ביצועי התיקים שלהם, ובמקרים מסוימים להשפיע על החלטות המסחר שלהם במניות.

שוק המניות מסייע היום לענות על שאלות אלה לפני פתיחת השוק, במהלך פגישת המסחר וביום סגירת השוק. עם עדכונים שוטפים של פגישות המסחר, The Stock Market Today מזהיר אותך מפני שינויים במגמות השוק.

אם אינך מכיר את היסודות של שוק המניות

מידע הבורסה שאתה שומע מ- CNBC או מהקטע Market בעיתון האהוב עליך יכול להיות זבל גבולי. מצד שני, אם אתה רוצה ללמוד לסחור במניות אתה חייב להבין את השוק או לפחות קצת מידע בסיסי על אופן הפעולה של מסחר במניות.

קרנות גידור

קרנות פנסיה ומשקיעים מוסדיים אחרים משתתפות בשוק המשני, אך עבור משקיעים פרטיים שקונים מניות, פירוש הדבר רכישת מניות בחברה אחת או תמהיל של חברות בודדות וקרנות נסחרות. המשקיעים מוכרים את מניותיהם בבורסה מתי שהם רוצים, והם קונים אותם בזמן המסחר. יצרני השוק מבטיחים שקונים ומוכרים יבטיחו ששווקים (בורסות) יאפשרו למשקיעים לבחור לקנות ולמכור את המניות שהם רוצים במהלך תקופת השוק, ואנשים פרטיים (המכונים גם יוצרי שוק) משמשים כמתווכים בין קונים למוכרים.

מניות המוחזקות על ידי חברות ציבוריות או מניות שהציבור הרחב יכול לקנות ולסחור בבורסה מוחזקות על ידי בעלי מניות שהם חלק מהציבור.

ביוני 1991 הציגה הבורסה בניו יורק את המסחר בשוק על ידי הרחבת שעות המסחר לכל השעות

כשוק האלקטרוני המוביל עם רשת תקשורת אלקטרונית, הבורסות האלקטרוניות מקיימות יחסים עם שווקים אלקטרוניים אחרים המשתתפים ברשת המסחר המורחבת בכדי לקבל גישה להזמנות ולמחירים הזמינים רק בשווקים אלה. שירותים אחרים, כגון Yahoo Finance, מכסים מניות כמו גם מניות הנסחרות בבורסות NYSE ונאסד"ק.

לדוגמה, 31 מתוך 147 תחומי המשנה S & P 1500 המכסים יותר מ -90% מכלל שווי השוק של שוק המניות האמריקאי נסחרו בממוצע של 50 יום ביום חמישי, לעומת 90% ב -7 במאי על פי לנתונים ממחקר Lowry.